Роман Сущенко став першим заступником голови Черкаської облради

Колишнього політв’язня Кремля, журналіста, голову Черкаської облорганізації партії “Європейська солідарність” Романа Сущенка обрано першим заступником голови Черкаської обласної ради.

Про це Сущенко написав у Фейсбуку.

“4 грудня 2020 року під час сесії Черкаської обласної ради більшість депутатського корпусу шляхом таємного голосування висловила мені щиру довіру і обрала першим заступником голови цього органу місцевого самоврядування.

38 депутатів із 62 присутніх віддали свій голос за те, щоб інтереси мешканців Черкаської області захищав та втілював у життя представник “Європейської Солідарності””.

Нагадаємо, що власного кореспондента “Укрінформу” у Франції Романа Сущенка затримали 30 вересня 2016 року у Москві, куди він прибув з приватною поїздкою. Росія звинуватила його у шпигунстві.
4 червня 2018 року Московський міський суд визнав українського журналіста винним і призначив покарання у вигляді 12 років колонії суворого режиму. Сущенко провину не визнав.
У серпні 2019 року Сущенко підписав документи на “згоду відбувати термін покарання” в Україні.
7 вересня 2019 року відбувся обмін утримуваними Україною і Росією громадянами у форматі “35 українців на 35 росіян”. Повернувся додому і Роман Сущенко, ув’язнення якого тривало 1070 днів.
Росія заборонила йому в’їзд на свою територію на 20 років.

Читайте також:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *