Рабінович і Бойко зійшлися на платформі. Рушають до «Швейцарії Східної Європи»

Партія «За життя» і частина Опозиційного блоку домовилися про спільну участь у виборах президента у 2019 році, повідомляє «Український репортер».

Лідер «За життя» Вадим Рабінович і співголова ОБ Юрій Бойко підписали угоду про створення об’єднання під назвою «Опозиційна платформа – За життя».

Вадим Рабінович назвав основні принципи, які обстоюватиме новостворена платформа: «Є три пункти, за якими ми однозначно сходимося, і на підставі яких запрошуємо до об’єднання всіх. Перший – установлення безумовного миру в країні. Другий – припинення економічного геноциду українського народу. І третій – створення незалежної нейтральної країни – Швейцарії Східної Європи».

Домовленість передбачає, зокрема, висунення спільного кандидата на наступних президентських виборах.

Політрада партії «За життя» вже рекомендувала єдиним кандидатом Вадима Рабіновича. Як інформує сайт цієї партії, рішення на засіданні було ухвалено одностайно.

На сайті Опозиційного блоку про це епохальне об’єднання поки що ні словом не згадується.

Тим часом член фракції Опоблоку Вадим Новинський у коментарі LB.ua повідомив, що партія проведе 12 листопада засідання політради для оцінки цієї події.

«Підписання якоїсь угоди зі створення «Опозиційної платформи» сьогодні в стінах Верховної Ради – це приватна ініціатива Юрія Бойка і Сергія Льовочкіна», – зауважив він.

Новинський також зазначив, що ОБ вимагатиме проведення з’їзду партії, аби «рядові члени могли оцінити ситуацію і прийняти рішення з цього приводу».

Фото zagittya.com.ua

Like

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *