“Праві” проводять марш у центрі Києва

Сьогодні, 3 квітня, об’єднані українські націоналісти (“Національний корпус”, “Правий сектор”, ВО “Свобода”, С14 і “ОУН”) проводять марш у центрі Києва. Він називається Марш сили Нації “За українське майбутнє без олігархів”.

Хода стартувала о 10:00 від стадіону “Динамо” імені Валерія Лобановського в бік Кабміну, Верховної Ради і Адміністрації президента.

“У всіх бід в Україні є одна-єдина причина ‒ це олігархічний режим. Це ‒ корінь системної корупції, це ‒ причина тотального зубожіння українців, це ‒ гальмо для економіки й лютий ворог середнього класу, це ‒ гібридна війна без кінця, це ‒ відсутність національної держави. Тому ми вимагаємо ухвалити та якнайшвидше втілити Антиолігархічний пакет докорінних перетворень. Уже зараз. Тільки так витягнемо Україну з ями корупції, зубожіння, війни.

Кожен слуга народу має своїм підписом засвідчити готовність підтримати й утілювати Антиолігархічний пакет докорінних перетворень. Або ж нехай відкрито, на всю Україну, визнає, що він насправді служка олігархів”, ‒ зазначають у ВО “Свобода”.

Фото Євгенія Майорова

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *