Постраждав депутат від УКРОПу Максим Віннік

На Київщині скоєно напад на депутата Української міської ради від УКРОПу Максима Вінніка. Це сталося 10 березня, повідомляє сайт партії.

За словами укропівця, на нього напав почесний громадянин міста, призер чемпіонату Європи з вільної боротьби, який є прихильником забудови набережної міста Українка, проти чого виступають депутати від УКРОПу.

Інцидент стався в центрі міста за участю свідків. Максим Віннік перебуває в міській лікарні. За попереднім діагнозом, у нього – струс мозку.

«Цей напад – наслідок нашої послідовної позиції проти забудови набережної міста Українка та спотворення її природного вигляду корисливими забудовниками. Це суперечить бажанню містян, які вже неодноразово висловили свою позицію проти забудови. А ми як депутати стали на бік громади. Отож, маємо наслідки», – зазначив Максим Віннік.

УКРОП нагадує, що після громадських слухань щодо забудови набережної Українки, минулими вихідними, депутатці Української міської ради Тетяні Кучер невідомі ножем пошкодили колесо машини.

Один із проектів забудови набережної, який відстоюють нападники на укропівців, передбачає зведення 12-поверхового готелю, торговельних та офісних приміщень, проти чого категорично виступають мешканці міста.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *