Порошенко вимагає від ЄС дати летальну зброю та підтримати миротворчу місію ООН на Донбасі (+відео)

Держави – члени Європейського Союзу мають надати Україні оборонну летальну зброю  відповідно до національного та міжнародного законодавства. Водночас ЄС має чітко підтримати ідею розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі, яка діятиме на всій окупованій території, включаючи неконтрольовану частину українсько-російського державного кордону.

З такими закликами Президент України Петро Порошенко звернувся на прес-конференції до віце-президента Єврокомісії Федеріки Моґеріні, яка відповідає за зовнішню політику ЄС.

Водночас Порошенко висловив переконання, що Європейський Союз солідарний з Україною і пліч-о-пліч з нашою державою протистоятиме будь-яким проявам російської агресії. Яскравим свідченням цього альянсу проти загарбницької політики Москви є сьогоднішнє рішення Ради ЄС ще на півроку подовжити санкції проти РФ за підрив суверенітету та територіальної цілісності України.

“Всупереч цинічній брехні російської дезінформаційної машини санкції діють. І добре скоординовані санкції Європейського Союзу, США та України лише посилюватимуться до повного припинення російської агресії проти України та відновлення територіальної цілісності нашої держави, включно з Кримом”, – заявив Порошенко.

Моґеріні зауважила, що санкції Євросоюзу проти РФ пов’язані з імплементацією Мінських угод і залишатимуться, поки домовленості не будуть виконані.

Президент України повідомив, що левову частину зустрічі з Федерікою Моґеріні приділили узгодженню подальших спільних дій щодо встановлення миру на Донбасі та реагуванню на фейкові вибори Президента Росії на території тимчасово окупованого Криму та Севастополя.

“У контексті російських президентських “виборів” наступної неділі я чітко заявив, що Україна не визнає фейкові президентські вибори на тимчасово окупованих територіях і запровадить санкції проти осіб, причетних до організації виборчого процесу”, – заявив гарант.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *