Порошенко: світ має посилити санкції проти Росії через визнання паспортів “бананових республік” (+відео)

Через визнання Росією фейкових документів так званих “ДНР” і “ЛНР” на окупованій частині Донбасу, санкції проти РФ мають бути посилені.

Про це Президент України Петро Порошенко заявив на зустрічі з комісаром ЄС з питань гуманітарної допомоги та управління в кризових ситуаціях Хрістосом Стиліанідесом.

“Ми зараз спостерігаємо постійні порушення Мінських угод. Ми бачимо не лише порушення режиму припинення вогню, а й абсолютно цинічне рішення щодо визнання фейкових документів фейкових республік”, – сказав Порошенко.

“З точки зору міжнародного права це вже є елементом визнання цих незаконних формувань і, де-факто, відмови від Мінського процесу, оскільки ці кроки є несумісними з імплементацією Мінських домовленостей. Вважаємо, що це надзвичайно тривожне явище і воно потребує рішучих дій аж до посилення санкцій”, – цитує Президента його прес-служба.

Нагадаємо, 18 лютого президент Росії Путін підписав указ про визнання на території Російської Федерації документів, виданих громадянам України та особам без громадянства, які постійно проживають на окупованих проросійськими бойовиками територіях Луганської та Донецької областей.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *