Порошенко поховав договір із Росією. Настав час підрахувати збитки від «дружби»

Президент підписав Закон «Про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та Російською Федерацією».

Про це повідомляє «Український репортер» із посиланням на сайт голови держави.

«Непродовження договору з Росією слід розглядати не як епізод, а як частину нашої стратегії на остаточний розрив з колоніальним минулим і переорієнтацію на Європу», – наголосив Петро Порошенко.

Він перелічив інші складові цієї стратегії: «Безвіз, Угода про асоціацію з ЄС, томос про створення автокефальної незалежної української церкви, вихід з СНД, закріплення в Конституції курсу на вступ до НАТО та Євросоюзу, створення потужної, патріотичної і професійної української армії, підтримка української мови, власна історія і зміцнення нашої національної ідентичності».

Президент також повідомив, що вимагає від МЗС завершення інвентаризації договірно-правової бази з Росією, аби оцінити корисність тих чи інших угод.

Окрім того, Кабмін повинен створити міжвідомчий координаційний орган для формування консолідованої претензії України до РФ за збитки, заподіяні тривалою збройною агресією.

Фото www.president.gov.ua

Like

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *