Поміняла Януковича на Ляшка

Колишня прес-секретар президента-утікача Віктора Януковича Дарка Чепак працює у виборчому штабі голови Радикальної партії Олега Ляшка.

У неї підписаний контракт не з Радикальною партією, а з холдингом олігарха Ріната Ахметова СКМ, – пише “Українська правда”. У штабі Ляшка Чепак виконує функцію медіа-менеджера. Зокрема, курує Facebook і Youtube-напрямок, а також пропонує власні стратегії реклами для виборів.

“Дарці металурги не довіряють. Якось вона прийшла та почала втирати всім про Google analytics. Уяви, як мужики дивилися на нею з недовірою, насупивши брови”, – розповідає один із співрозмовників, який працює у штабі.

У коментарі Чепак чіткої відповіді не дала:”Агенція, яку я представляю (уточнення про назву агенції співрозмовниця проігнорувала), надає послуги та консультації у сфері комунікаційної політики. Ми співпрацюємо з кількома незалежними клієнтами, і я не вповноважена заявляти про деталі нашої співпраці. Разом із тим, ми готуємо серію публічних соціальних проектів, і я буду рада повідомити вам про них восени”.

Штаб головного “радикала” очолює колишній директор Маріупольського меткомбінату ім. Ілліча Юрій Зінченко.

До виборчих нарад залучені нардеп Андрій Лозовий, прес-секретар партії Вероніка Яковлева та режисер Марк Гресь, – пише ЗМІ.
Лозовий допомагає у питаннях креативу та зовнішньої реклами.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *