Twitter збільшить довжину повідомлень до 280 знаків

Twitter анонсував велике оновлення – ліміт знаків у повідомленні буде збільшений вдвічі – зі 140 до 280 символів. Функція знаходиться в стадії тестування і поки доступна обмеженій кількості користувачів. Ліміт в 140 символів існує з моменту запуску Twitter в 2006 році.

Задля тестування компанія випадково обере до 9% від 328 млн активних користувачів, які зможуть спробувати функцію розширеного твіта до офіційного запуску.

До ліміту символів неоднозначно ставляться носії різних мов світу. Наприклад, англомовні користувачі дуже швидко витрачають відведену їм кількість символів і змушені редагувати повідомлення. Щоб вписатися в ліміт, часто доводиться видаляти слова, які мають важливе емоційне або навіть смислове значення.

Якщо ж виникає необхідність відправити велике повідомлення, воно ділиться на кілька маленьких, які супроводжуються в кінці цифрами (наприклад 1/3), що вказують на загальну кількість публікацій. Складати і читати такі повідомлення незручно.

Водночас з подібною проблемою не стикаються японці, китайці і корейці, оскільки за допомогою ієрогліфів вони можуть передавати вдвічі більше інформації. Наприклад, одне й те саме повідомлення англійською та японською займає 140 і 67 символів відповідно.

Рішення керівництва Twitter піти на збільшення кількості знаків продиктовано необхідністю залучити нових користувачів, яких раніше відлякували суворі обмеження. За останні роки популярність Twitter значно впала, знизився приток нових користувачів і скоротилися обсяги капіталізації (майже $12 млрд).

Справи Twitter пішли в гору після обрання на посаду президента США Дональда Трампа, який є активним користувачем цієї соціальної мережі. Господар Білого дому має понад 39 млн передплатників. Bloomberg підрахував, що якщо Трамп перестане писати в Twitter, це призведе до зниження ринкової вартості компанії на $2 млрд.

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.