Село Гатне: ще раз про конфлікт депутата зі школярем

У Гатному Києво-Святошинського району живе правдолюб Сергій Чагаров, якому виповнилося всього… 16 років. Проте юний вік зовсім не заважає хлопцю ось уже протягом двох років боротися, на його думку, з несправедливістю в рідному селі.

“Український репортер” уже розповідав про цього хлопця в матеріалі “Школяр із Гатного хоче повернути громаді 48 гектарів”. І ось юний борець із корупцією знову опинився в полі зору. Депутат Києво-Святошинської районної ради від БПП Олександр Паламарчук побив неповнолітнього юнака за те, що він обговорював на своїй сторінці у Фейсбуку закордонні поїздки районного депутата разом зі своєю нареченою, яка має російське громадянство. Точніше, нібито Олександр схопив хлопця за вухо і потягнув з місця, а потім узяв за шию і почав торсати.

Йшлося і про те, що Олександр Паламарчук, який вчинив самосуд над неповнолітнім, публічно вибачився перед хлопцем. Водночас Сергій Чагаров також на своїй сторінці у Фейсбуку попросив вибачення у районного депутата. Наводимо частину тексту юного правдолюба і борця за справедливість, зберігаючи його лексику і граматику: “Так, признаюсь, я трохи перебрав, тому Олександр Паламарчук, публічно перед вами вибачаюсь!

У мене не було ніяких претензій до вашої жінки. У мене були запитання до вас – чому ви, представляючи інтереси України у складі Києво-Святошинської райради, їздити за кордон з громадянкою Російської Федерації під час російсько-української війни.

Якщо ви депутат, то не повинні мати справу з Росією в будь-якому вигляді і вона мусить відмовитися від російського громадянства. Якщо ви думаєте, що родичі це святе, то я відмовляюся від своїх слів у ваший бік. Але повідомте і другим депутатам сільради, щоб вони також на особисте не переходили. І не закидували мені претензії щодо моїх військових обов`язків. Якщо Паламарчук підняв на мене руку, значить це його вразило і це правда все таки”.

Наївні дитячі розмірковування. Більше нічого не скажеш про цю викривальну писанину.

Кореспондентка “Українського репортера” попросила голову села Гатне Броніслава Корицького прокоментувати цю ситуацію. Сільський очільник насамперед укотре наголосив на тому, що хлопця просто використовують у своїх брудних справах опоненти нинішньої сільської влади, тобто ті, хто не зміг чесно вибороти право стати сільським головою чи депутатом.

– Що ж до побиття Сергія Чагарова, то ця інформація дуже перебільшена, – говорить Броніслав Броніславович. – Справді, у четвер, 13 липня, перед черговим засіданням сільської ради в залі зібралися і депутати, і громадські активісти, серед яких були Чагаров та брати Паламарчуки. Олександр трошки погарячкував – схопив хлопця, як кажуть, за барки і почав обурюватися з його безглуздих писань, які є втручанням в особисте життя людини і більш нічого. А Ігор узагалі не підходив до Сергія.

Крім того, очільник села наголосив на тому, що дії хлопця не підтримують його рідні. В понеділок, 17 липня, і батько, і тітка Сергія приходили в сільраду і скаржилися на те, що хлопець підпав під вплив непорядних людей, які використовують його, щоб воювати з небажаними.

Алла ТОПЧІЙ

На цю тему читати тут:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *