Керівник Херсонського театру відповів на критику щодо закритої вечірки з напівголими дівчатами (+відео)

Генеральний директор-художній керівник Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша відповів на сторінці у Фейсбуку на критику деяких ЗМІ щодо закритої вечірки з нагоди Дня театру.

Скандал спалахнув через те, що очільник Херсонської ОДА Сергій Козир, мер Херсона Ігор Колихаєв та інші чиновники взяли участь у закритій вечірці, на якій танцювали напівголі дівчата. Візитери не дотримувалися соціальної дистанції, були без медичних масок.

Про це повідомило видання “Мост“. Цей святковий захід влаштував депутат Херсонської обласної ради та директор театру Олександр Книга.

Олександр Книга.

А відео в Instagram розмістили учасниці заходу.

В медіа повідомили, що серед гостей були голова Херсонської ОДА Сергій Козир з дружиною, мер Херсона Ігор Колихаєв, депутат міськради Андрій Дмитрієв, облради  – Вікторія Гавренкова, директор департаменту гуманітарної політики ОДА Михайло Лінецький, бізнесмени Садіар Мамедов і Валерій Боржков.

Отож директор театру зазначає:

“Багато років працюю в теарі, за цей час змінилось 17 губернаторів і 8 мерів, а пам’ятаю я тільки тих, які були людьми освіченими і культурними. А такими для мене є ті, хто ходить у театр. І ходять не тільки на обов’язкові державні заходи, а в ТЕАТР! Знають його акторів, захоплюються їхньою творчістю, розуміють, наскільки це не легка, але так потрібна людям праця.

А коли керівник високого рангу може прийти навіть на гостини в театр, відвідати іміджевий захід, вручити нагороди його працівникам, що говорить про нього, як про ЛЮДИНУ в першу чергу.

Театр готує кілька нових прем’єр, коштів держава на випуск цих вистав не дає, і, до слова, ніколи не надавала, творча група пропонує ідею: запросити в театр представників різних бізнес структур, розповісти їм про театр, ПОКАЗАТИ ФРАГМЕНТИ із вистав, що готуються, і запропонувати самим стати акторами. Хоч на деякий час. І нам це вдалося!

На аукціоні ролей в прем’єрній музичній виставі «12 СТІЛЬЦІВ», яку ми запропонували присутнім, над якою почав працювати Сергій Павлюк, ми виручили майже 200 тисяч гривень. І це тільки початок!

З одного боку нам вдалося згуртувати людей навколо однієї справи, зовсім різних людей, в чомусь може навіть конкурентів. З іншого, ми народимо виставу, яка буде довго жити в місті, про неї будуть говорити, на неї будуть приходити.

Так виховується соціум, і якщо у цьому процесі беруть участь керівники міста й області, то це робить їм честь, а не зневагу. Ми ніколи не побудуємо успішної країни і не будемо мати успішного суспільства, якщо будемо не об’єднувати, а розсварювати людей.

Театр у будь-яких його проявах (чи коли він тикає вас носом у ваші гріхи, чи коли він співає дифірамби людині) має на меті одне – розбудити у вас ЛЮДИНУ! Тож, ходіть до театру! На вистави, на звані вечірки, на концертні програми! Хваліть, лайте, коли є за що, але не займайтесь булінгом, бо травля творчих людей призводить сьогодні навіть до кримінальної відповідальності”.

ТИМ ЧАСОМ.  У Херсонській обласній клінічній лікарні зафіксовано спалах захворювання на COVID-19. Захворювання виявили в 18 медичних працівників та 19 пацієнтів, повідомляє сайт облдержадміністрації.

Згідно з наказом департаменту здоров’я облдержадміністрації, для недопущення поширення хвороби припинено планову госпіталізацію пацієнтів у хірургічне, травматологічне та урологічне відділення лікарні на 14 днів.

У медзакладі створено комісію щодо розслідування питання недотримання інфекційного контролю у лікарні, за результатами якого будуть прийняті відповідні управлінські рішення.

Читайте також:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *