Групи смерті “Синій кит”. Що підлітків змушують робити у соцмережах (+18, фото)

Відучора жителі Стебника на Львівщині обговорюють трагедію, яке ледь не сталася у їхньому місті. Суїцидальні групи у соцмережі Вконтакте піймали ще одного “синього кита”. Самогубство ледь не вчинив 13-річний хлопчик.

Ось таку жахливу картину могли спостерігати з вікна мешканці одного з будинків.

Люди викликали поліцію, однак хлопець поводився агресивно, нікого до себе не підпускав. Допомогла дівчинка, яка дружить із хлопцем. Вона піднялася до нього і таки вмовила не стрибати.


Зараз із восьмикласником працюють психологи. Як з’ясувалося, він потрапив у тенета однієї з “груп смерті” Вконтакте.

 

Ось що змушують робити дітей і підлітків автори таких пекельних співтовариств.

 

Завдання діти отримують щоранку о 4:20. Ночами дитина майже не спить і чекає в Інтернеті. На 26-й день їй кажуть…. дату смерті. Вона має перестати спілкуватися з друзями і рідними. На своїй сторінці хлопчик зі Стебника вів фотозвіт виконаних завдань.

На 50-й день ставлять завдання скоїти самогубство. Якщо дитина пручається, її починають залякувати, погрожуючи вбити рідних. Зрештою, на даху опинився і маленький житель Стебника.

Юрі  пощастило: його вчасно помітили люди, а друг зміг відмовити від страшного вчинку. Водночас батьки і поліція б’ють на сполох. Через діяльність “груп смерті” в Україні і Росії діти чи не щодня зводять рахунки з  життям.

Лише вчора врятувати життя хлопцю з наміром суїциду вдалося одеській поліції, а на вокзалі у Дніпрі копи знайшли двох 13-річних дівчат “синіх китов”, які хотіли стрибнути під потяг.

“Український репортер” неодноразово писав про “групи смерті”. Більше читайте тут

“Синій кит” як нашестя на Київ

і тут

Двоє «синіх китів» були у кайданках. А тепер на волі

 

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *