Події в Росії: Путіна можуть проголосити “батьком нації”, “генсеком”, “царем”, ким завгодно

Російський уряд Медведєва йде у відставку. Однак Путін нікому не збирається передавати владу. Його можуть проголосити “батьком нації”, “генеральним секретарем”, “царем”, ким завгодно. Бо Росія є тоталітарною країною, де править диктатор, де невгодних кидають за грати, вбивають, де жорстко придушують голос ЗМІ.

Кремлівський ватажок запропонував переписати конституцію, виступивши з посланням до Федеральних зборів РФ.

Одна з путінських поправок передбачає, що на території Росії вимоги міжнародних договорів “діятимуть тільки в тій частині, в якій вони не суперечать Конституції”. Це означає, що кремлівський карлик і далі буде топтатися по міжнародному праву.

Путін також запропонував розширити повноваження Держдуми РФ, зокрема, наділити її правом не тільки погоджувати, але і затверджувати кандидатуру прем’єр-міністра.

Не забув про своє “довічне царювання” – заявив, що не проти виключення слова “підряд” з положення про право обиратися президентом РФ не більше ніж на два терміни.

Але ми знаємо: Путін – лютий ворог України, це він віддав наказ своїй орді вдертися в Крим, окупувати частину районів Донбасу, це його головорізи щодня стріляють по українських воїнах, мирних жителях. Віримо: рано чи пізно цей диктатор опиниться на лаві підсудних.

Коментар ексміністра закордонних справ України Павла Клімкіна:

Читайте також:

Божевільний з ядерною кнопкою і диявол у рясі. Ким насправді є Путін і Кирило (+відео)

 

https://www.facebook.com/ukrreporter/videos/984224261752149/

Малюнок Андрія ПЕТРЕНКА

 

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *