Петро Порошенко: «Як же до біса в Путіна адвокатів у нашому політикумі!»

Кремль нав’язує нам інформаційну війну, яка має на меті поневолити наш розум. Про це Президент України заявив на Міжнародному волонтерському та ветеранському форумі «Там, де ми – там Україна», який відбувається в Києві.

Петро Порошенко наголосив: «Коли з хворої голови на здорову валить Путін, це ще можна зрозуміти. Але мене як президента, шокує інше: як же до біса в нього адвокатів у нашому політикумі. Як вони намагаються зняти з нього відповідальність за війну і перекласти цю відповідальність на Україну. Декотрі з політиків настільки засліплені внутрішньою боротьбою, що бездумно, а інколи навіть і свідомо, тиражують заяложені і небезпечні штампи російської пропаганди».

«Можливо, вони думають, що то так борються за владу. Насправді ж, ні, – цитує главу держави сайт АП. – Я твердо разом із вами переконаний – вони працюють на агресора, вони намагаються підірвати моральний дух українців, вони намагаються послабити волю до спротиву, а головне – б’ють у тил, у спину Збройним Силам, знецінюють подвиг українських воїнів в ім’я України».

Фото president.gov.ua

Like

Serg

Журналіст “Українського репортера”


1 коментар до “Петро Порошенко: «Як же до біса в Путіна адвокатів у нашому політикумі!»

  • 22.08.2018 о 12:37
    Permalink

    Повністю підтримую думку пана Президента! Наш політикум, як кажуть в Одесі, “что-нибудь особенного”. Просто сором!!!!

    Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *