Опублікувано список народних депутатів, крім одного прізвища

В офіційних виданнях влади опублікували список народних депутатів, обраних до парламенту на позачергових виборах 21 липня.

В газетах “Голос України” та “Урядовий кур’єр” за 7 серпня наводиться список прізвищ нардепів, обраних по загальнодержавному округу та в одномандатних 198 округах. У переліку немає переможця по округу №210 на Чернігівщині. У ЦВК пояснюють, що результати по цій ОВК оскаржуються в суді. Прізвище переможця надрукують окремо, – інформує Українська правда.

“До суду подано скаргу на Центральну виборчу комісію за складання протоколу. В результаті розгляду суду може бути обрано депутатом іншу особу. Щоб не створювати додатковий конфлікт, воно (прізвище -ред.) просто буде надруковане окремо, – сказав заступник голови ЦВК Євген Радченко.

У нас є п’ятиденний строк публікації. Зважаючи на те, що ми встановили результати виборів 3 серпня по загальнодержавному округу, не було іншого виходу, як публікувати сьогодні або завтра. Ми вирішили надрукувати сьогодні, оскільки вся документація була готова”.

Нагадаємо, що Центральна виборча комісія мала встановити остаточні результати позачергових парламентських виборів до 5 серпня.

ЦВК прийняла уточнений протокол про підсумки голосування від останньої окружної комісії – №210 – 6 серпня. Переможцем було визнано самовисуванця Сергія Коровченка – 21,24% голосів виборців. Його найближчий суперник – самовисуванець Борис Приходько відстав від нього на 101 голос. Приходько оскаржив рішення ОВК і ЦВК.

Читайте також: Хто проходить до Верховної Ради? Інформація ЦВК

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *