Операція “Бабченко” підриває довіру до влади

Спецоперація з інсценуванням убивства Аркадія Бабченка матиме тривалі наслідки для СБУ та державних інституцій України, пов’язані з падінням довіри до них.

Таку думку висловив директор аналітичного Центру Байдена при Пенсильванському університеті Майкл Карпентер. В інтерв’ю Українській службі «Голосу Америки» колишній помічник заступника міністра оборони США з питань України та Євразії зауважив:

«Віднині люди вагатимуться. На жаль, наступного разу, коли станеться трагедія, і буде вбито журналіста чи дисидента, кожен візьме паузу і замислиться – чи ця новина правдива. І це прикрий наслідок у довготривалій перспективі».

Експерт має сподівання, що українські спецслужби зібрали достатньо доказів проти замовників і виконавців, які готували замах на Бабченка:

«Якщо це справді був єдиний спосіб зберегти життя людини і впіймати потенційного вбивцю, тоді ситуація певною мірою виправдана. Але лишається питання, чи то був єдиний можливий спосіб. І звісно, введення в оману ЗМІ завжди має свою ціну. Це не минається без сліду, і в цій ситуації так не минеться».

Like

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *