Олігарх Ахметов: «Інформація, оприлюднена Зеленським про нібито втягування мене в якийсь держпереворот, є суцільною брехнею»

Після виступу Президента України на пресконференції  26 листопада і закидів на адресу найбагатшої людини у нашій країні Ріната Ахметова чимало світових ЗМІ запитували, що відбувається.

Глава держави Володимир Зеленський cтверджує, що отримав інформацію про можливу підготовку державного перевороту в Україні і що в це питання готовий включитися олігарх Рінат Ахметов.

За його словами, оточення втягує Ахметова в такий процес проти свого народу та президента, в інформаційну війну, мовляв, олігарх уже включився.

Сьогодні, 26 листопада, Рінат Ахметов, як повідомляє компанія ДТЕК, відповів на ці закиди:

«Інформація, оприлюднена Володимиром Зеленським про нібито втягування мене в якийсь держпереворот, є суцільною брехнею. Мене обурює поширення цієї брехні, незалежно від того, якими мотивами керується Президент.

Моя позиція була і буде однозначною – незалежна демократична та цілісна Україна з Кримом та моїм рідним Донбасом.

Мої дії це підтверджують.

Як громадянин України, найбільший інвестор, платник податків і роботодавець країни і далі захищатиму вільну Україну, вільну економіку, демократію та свободу слова. І зроблю все від себе залежне, аби авторитаризму та цензури в Україні не було».

 

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.