Офіс Президента України блокує участь деяких журналістів в прес-марафоні

Офіс Президента України не допустив до участі в прес-марафоні багато українських ЗМІ, в тому числі відоме інтернет-видання “Український репортер”.

Абсолютно без жодних пояснень прес-служба Володимира Зеленського заблокувала можливість поставити йому запитання. Офіс Президента не вважає за потрібне навіть відповісти на звернення з приводу причин відмови взяти участь в прес-марафоні. Ніби глуха стіна, яку не проб’єш. Свобода слова по новому? На це має негайно відреагувати Національна спілка журналістів України.

Як розповідає “Детектор медіа”,  “деякі журналісти заявили, що не отримали акредитацію на подію. Про це повідомили, зокрема, журналіст «Тижня» Стас Козлюк («через таймінг»), журналіст «НикВести» Олег Деренуга (якому прийшло підтвердження акредитації, а потім скасування, про нього він дізнався в поїзді, пізніше знову прийшло погодження акредитації), Євгеній Кузьменко з «Цензор.net» (відмовили, а потім погодили), Данило Мокрик з Bigus.info,  шефредактор «Букв» Данило Романчук та інші”.

 

Фото: “Український репортер”


Всього переглянуто: 573 293. Ця публікація: 34, 1 зараз.
Леонід Фросевич

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 − 2 =