Одесу заполонила передвиборча клономанія

На виборах міського голови Одеси кандидатами стала велика кількість тезок, а також двоє людей з прізвищем, як у президента. Їх усіх зареєструвала міська виборча комісія, пише «Інтерфакс-Україна».

Зокрема, у мери Одеси балотується 30-річний Міхеіл Володимирович Саакашвілі. Його ім’я і прізвище збігаються з іменем і прізвищем екс-президента Грузії та екс-голови Одеської ОДА, однак вік і по батькові у них відрізняються. Екс-президент Грузії в мери Одеси не балотується. Його партія «Рух нових сил» своїх кандидатів на мера Одеси не висувала.

Крім того, комісія зареєструвала кандидатами в мери Одеси чотирьох Олегів Філімонових. Нагадаємо, що кандидатуру гумориста Олега Миколайовича Філімонова, 1952 року народження, офіційно висунула президентська партія «Слуга народу». Інші Олеги Філімонови молодші і мають різні по батькові: двоє з них Вікторовичі, а один – Анатолійович. Також серед кандидатів є Вадим Філімонов.

Балотуються на посаду мера Одеси і два Зеленські: один Василь, а інший – Олександр. До слова, батька чинного президента України Володимира Зеленського теж звати Олександр, але він у мери Одеси не балотується.

Нагадаємо, що велика кількість клонів стала однією з проблем на цьогорічних місцевих виборах. Деякі з них змінили свої імена перед поданням документів. Тому міністр юстиції Денис Малюська пообіцяв, що запропонує Верховній Раді змінити виборче законодавство так, аби в бюлетені зазначалося, коли кандидат змінив ім’я чи прізвище.

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.