Нові вимоги: претенденти на чиновницькі посади мають бути оптимістами

Відтепер на високі державні посади призначатимуть за підсумками нової конкурсної процедури.

«На початку цього року ми проаналізували перший досвід впровадження нової конкурсної процедури, провели численні зустрічі з кандидатами, конкурсними комісіями, HR-спеціалістами, експертами та представниками громадських організацій.

Врахували всі зауваження, щоб максимально вдосконалити процес. У результаті напрацювали низку змін, що зроблять конкурсну процедуру більш зручною та об’єктивною», – розповів міністр Кабінету Міністрів, голова Офісу реформ КМУ Олександр Саєнко.

Отже кандидати будуть проходити тест з 25 питань, що охоплюють не більше 5 нормативно-правових актів; передбачено зменшення прохідного балу, визначеного на основі попередньої статистики результатів тестування.

Окрім цього, категорію «А», вищий корпус державної служби, тепер будуть перевіряти на знання англійської або французької мови за міжнародними підходами (лексико-граматичний тест, аудіювання, читання та вільне висловлення думки).

Відомо також, що претенденти, зокрема, мають продемонструвати спроможність йти на виважений ризик, автономність та ініціативність щодо прийняття рішень, вміння запобігати та ефективно долати перешкоди. Є вимоги і до стресостійкості – кандидати повинні вміти управляти своїми емоціями, сприймати критику і випромінювати оптимізм.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *