Не живи на зарплату, або уроки домашньої економіки від голови Київської облради Старикової.

Багато хто вважає, що біди України – від некомпетентності влади. Це хибна думка, адже наші керівники вміють таке, що більшість громадян навіть пояснити не зможе. Яскравий приклад магії – голова Київської облради Ганна Старикова.

Декларація Ганни Віталіївни може шокувати навіть шкільного викладача математики. Саме тому вчитель математики і живе так, як живе, а пані Старикова катається на Jaguar F-pace за 1 млн. 663 тис. 743 грн.

Диво у тому, що зарплатня чиновниці за 2017 рік – 376 тис. 046 грн. Це, звичайно, немало – і значно більше того, що офіційно заробляла Ганна Віталіївна раніше. Наприклад, у 2016-му – це було 229 тис. 526 грн., а в 2015-му взагалі тільки 26 тис. 633 грн.

Як відомо з біографії Ганни Старикової, вона ніколи не займалася бізнесом. Не володіє комерційними структурами. В неї немає чоловіка-бізнесмена. Вона не вказує в декларації інформацію про членів сім’ї – отже, ті її не підтримують грошима.

Але гроші самі знаходять талановитих! На банківських рахунках голова облради задекларувала близько 20 тисяч гривень, але ще 4,5 мільйона гривень – просто готівкою. У 2016 році готівки було задекларовано 2,6 мільйона гривень.

Крім того, Старикова за минулий рік додатково заробила більше двох мільйонів гривень, продавши рухоме і нерухоме майно. Частину цього майна – колишньому босу і нинішньому патрону, екс-нардепу Костянтину Бондарєву. Чи може це бути схоже на підкуп? Ні в якому разі! Просто невідомо як придбане майно у одного політика дорого купує інший політик – хіба ви вбачаєте тут якісь корупційні ризики?

Тим більше що Ганна Старикова з 2007-го по 2014 рік працювала помічником-консультантом у Костянтина Бондарєва – що дивного, якщо в скрутні часи той вирішив підтримати матеріально одного з керівників області.

У 2016 році Ганна Старикова також продала майна на 1,64 мільйона гривень – просто вражає, як багато непотрібного майна можна накопичитися в депутата за восьмирічну службу!

Тож якщо вам здається, що грошей не вистачає, беріть уроки у можновладців – просто продайте щось коштовне і непотрібне! Бачите, як просто?

Микола СЕРДЮК

Фото: kor.gov.ua

Like

Микола СЕРДЮК

Журналіст


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *