Названо найтиповіші порушення виборчого законодавства

Видача виборчих бюлетенів без паспортів, демонстрація вже заповнених бюлетенів виборцями та спроби фотографування бюлетенів –  найтиповіші порушення.

Про це заявив аналітик Громадянської мережі “ОПОРА” Олександр Неберикут під час прес-конференції в Укрінформі.

“Наші спостерігачі повідомили й той факт, що на 99 відсотках виборчих дільниць послідовно і чітко дотримувалися процедури підрахунку голосів, порядку підрахунку голосів”, – розповів Олександр Неберикут.

На думку голови правління Ольги Айвазовської, дані про відсутність на переважній більшості дільниць порушень під час підрахунку голосів є великим досягненням.

“Такі дані, як 1 відсоткеодільниць, на яких наші спостерігачі фіксували порушення процедури підрахунку або лише на 1,5  відсотка виборчих дільниць до протоколу було внесено окрему думку членами комісії від двох суб’єктів виборчого процесу, є насправді великими досягненням. Хай там що, демократія — це процедури і ми щасливі, що уже на рівні їх забезпечення є належний прогрес”, – зауважила вона.

Водночас аналітик ОПОРИ Олександр Клюжев нагадав, що процес повторного голосування на президентських виборах відповідав базовим стандартам, але такий етап передвиборчої кампанії як агітація супроводжувався суттєвими проблемами.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *