Нардепи Тетяна Донець і Денис Дзензерський стали батьками

Одна з найкрасивіших жінок Верховної Ради Тетяна Донець вперше стала мамою. 26 січня 37-річна нардеп з “Народного фронту” народила дочку. Народжувала у Києві в пологовому будинку №7. 

Повідомляється, що пологи пройшли нормально, мама та дівчинка почуваються добре. Як її планують назвати – не повідомляється.

Тетяна Донець пішла у декретну відпустку 4 грудня 2017 року, повернеться працювати до парламенту 9 квітня 2018 року.

Нардеп Тетяна Донець народила дівчинку

Нагадаємо, що чоловіком Донець і батьком маляти є її колега і однопартієць Денис Дзензерський. Вони познайомилися ще минулого скликання, коли за списками ВО “Батьківщина” пройшли до Верховної Ради на виборах 2012 року. Обоє  родом з Дніпра, мають мільйони гривень у своїх деклараціях, у парламенті сидять поруч, тож у них виник “службовий роман”.

Разом вони  потрапили до Верховної Ради на позачергових парламентських виборах 2014 року. Щоправда, вже за списками “Народного фронту” Арсенія Яценюка. На День закоханих 14 лютого 2016 року вони обвінчалися.

Варто сказати, що родина Тетяни Донець свого часу мала тісні звя’зки з колишнім прем’єр-міністром Павлом Лазаренком. Зокрема, мати Тетяни Донець – Наталія була народним депутатом від “Громади” у 1998-2002 роках, а батько Анатолій є кумом Лазаренка. Подейкують, що після втечі Лазаренка до США його дніпропетровський бізнес начебто перейшов під управління родини Донців. Зараз Анатолій Донець є засновником ТОВ «ДІМ-Інвест».

Чоловік Тетяни Денис Дзензерський прийшов у політику з бізнесу, він є власником науково-промислової корпорації “ВЕСТА” і ТОВ “РЕКС”. Він давно професійно займається карате, має 1-й дан і є почесним президентом Федерації кіокушин-кан карате України. Від попереднього шлюбу має двох дітей.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *