Мукачівська перестрілка: суд виправдав і відпустив бійців “Правого сектору”

Мукачівський міськрайонний суд оголосив вирок чотирьом бійцям “Правого сектору” (Володимир Бурча, Сергій Деяк, Роман Мунчак і Родіон Горбенко), яких звинувачували у стрілянині, яка сталася на Закарпатті 11 липня 2015 року. Суд постановив, що бійці “Правого сектору” вже відбули ув’язнення, яке зараховується як 3 роки і 8 місяців, згідно із “законом Савченко”, коли один день в СІЗО зараховується за два дні ув’язнення.

Прокуратура вважає таке рішення надто м’яким і буде оскаржувати, повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

“Державні обвинувачі просили суд призначити остаточне покарання у вигляді 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна кожному.

Натомість судом не було враховано доводи прокурорів і виправдано обвинувачених за ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження, вчинене групою осіб, що спричинило смерть потерпілого), ст. 257 (бандитизм) КК України, а ч. 4 ст. 345 (погроза вбивством, насильством щодо працівника правоохоронного органу, вчинена організованою групою) перекваліфіковано на чч. 1, 2 ст. 345 (погроза вбивством, насильством щодо працівника правоохоронного органу) КК України”, – написала у Фейсбуку Сарган.

Нагадаємо, 11 липня 2015 року в Мукачевому на Закарпатті сталася перестрілка між бійцями “Правого сектору” та людьми народного депутата Михайла Ланьо. Причиною збройного конфлікту, внаслідок якого були поранені і загинули люди, нібито стала контрабанда. Завдяки спецоперації силових структур вдалося схопити чотирьох членів “Правого сектору”, їх відправили до суду.

Мова йде про Бурчу Володимира Володимировича, Деяка Сергія Васильовича, Мунчака Романа Івановича та Горбенка Родіона Ігоровича, яких звинувачували у низці тяжких злочинів.

Фото Mukachevo.net

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *