Мігранти кидали каміння та шумові гранати у польських прикордонників, ламали паркан на кордоні(+відео)

Мігранти спробували зламати паркан на кордоні Білорусі та Польщі, кидали у польських прикордонників каміння та шумові гранати, які їм видали білоруські силовики.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони Польщі.

За даними відомства, у відповідь прикордонники застосували водомет.

Польща, Литва і Латвія із серпня цього року зіткнулися зі значним зростанням кількості нелегальних мігрантів з боку білоруського кордону. Біженців організовано звозять силовики режиму Лукашенка.

У серпні Білорусь спростила візові правила, а білоруська державна авіакомпанія Белавіа збільшила кількість рейсів із Близького Сходу до Мінська.

12 листопада кілька авіакомпаній, намагаючись зупинити кризу, обмежили кількість людей, які літають до Білорусі з Близького Сходу. Зокрема Туреччина та Іран почали скасовувати квитки до Мінська для іракських, сирійських та єменських пасажирів, а уряд Іраку заборонив туристичним агентствам продавати навіть транзитні квитки до Білорусі. Сирійська авіакомпанія також призупинила рейси до Мінська.

Країни ЄС пов’язують міграційну кризу із помстою за санкції проти білоруського диктатора, підтримкою екскандидатки на посаду президента Білорусі Світлани Тіхановської та протестного руху в країні проти фальсифікованих виборів у серпні 2020 року.

Мінськ звинувачення в організації нелегальної міграції відкидає. Лукашенко заявив, що Білорусь не буде «захищати Європу від потоку нелегальних мігрантів».

Читайте також: 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *