Канцлер ФРН приїхала до Путіна. Пані Меркель, з вами все гаразд?

Канцлер ФРН Ангела Меркель зустрілася з президентом РФ Володимиром Путіним, заявивши, що сторони мають перелік різних тем для обговорення.

Про це повідомляє ТАСС, інформує УНН.

“У нас є цілий перелік різних тем, про які я з вами (з президентом РФ Володимиром Путіним – ред.) хотіла поговорити. Це і двосторонні теми, і теми міжнародного порядку денного, які представляють інтерес для обох наших сторін”, – сказала Меркель на зустрічі з Путіним в Кремлі. За її словами, серед таких тем, зокрема, ситуація в Лівії, Сирії.

“Тому я з нетерпінням чекаю наших бесід з вами, наших переговорів. Вдячна за запрошення, за надану можливість приїхати сюди, тому що я завжди вважаю, що краще говорити один з одним, ніж один про одного”, – додала канцлер ФРН.

Путін і Меркель обговорили двостороннє співробітництво та актуальні теми міжнародного порядку денного: ситуацію у Сирії, Лівії, ескалацію напруженості на Близькому Сході і проблематику врегулювання внутрішньоукраїнського конфлікту в контексті реалізації мінського “Комплексу заходів” від 2015 року та домовленостей, досягнутих на саміті у “нормандському форматі” 9 грудня 2019 року у Парижі.

Коментар із Фейсбука:

Vitaliy Balan:

“…Так боляче, так важко чути страшну правду: збили літак двома ракетами… 176 людей за кілька хвилин загинули… Знову російські ракети, як і з МН17… Ви не знаходите давні паралелі трагедії 17 липня 2014 го і цієї, 8 січня в Ірані?

Навіть мусульманин президент Ірану виявився… на 10 голів людянішим сьогоднішніх путіноїдів, визнавши, що саме вони збили випадково цей літак.

Чи ви усвідомлюєте, що жертви МН17, які допустив Бог в 2014-му, і сьогоднішні 176 в Ірані стали для таких як покійний генерал Сулеймані холодним душем в 2014-му для всього Заходу, і для сьогоднішнього Ірану?

Бог каже: Безтолкові, зупиніться! Чи якби путіноїди не збили літак МН17, хіба би Путін не зробив би з Україною того ж самого що свого часу з Абхазією в Грузіїї?

А я хочу запитати від імені свого народу канцлера Німеччини Ангели Меркаль: який чорт вас поніс у Москву? Щоб поплакатись разом з Путіним про санкції США на Північний потік? Нещасна, сліпа жінко, чи ви не усвідомлюєте, що криза біженців Близького Сходу з Сирії була сворена Путіним штучно, щоб мільйони біженців ринулись у Німеччину і обвалили вашу економіку?

Чи не усвідомлюєте ви, що купуючи дешевий газ в Путіна, ви свідомо фінансуєте, озброюєте руського президента, на душі якого десятки тисяч вбитих людей в Сирії, в Україні?

Пані Меркель, з вами все гаразд? Ні, не все… Ви забули страшну історію, як Сталін озброював Гітлера, відбирав у своїх хліб, відправляв до вас, а потім… з ним воював, як він пілотів Люфтвафе готував в Росії, як танкісти Гудеріана проходили вишкіл в совіцьких закладах, як всі концтабори були побудовані гітлерівцями за зразком Гулагу в есесері? Шкода, що ви такі сліпі…”

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.