Мер Ірпеня Володимир Карплюк іде у відставку – аби піти до Верховної Ради (оновлено)

Міський голова Ірпеня Володимир Карплюк із 2 серпня складає свої повноваження. Про це він повідомив у Фейсбуку.

«Понад три роки тому жителі Ірпеня та Приірпіння обрали мене міським головою. За цей час удалося якісно змінити місто та регіон  у цілому, показавши, що зміни в Україні можливі», – написав Володимир Карплюк.

Він також заявив, що залишає за собою політичну відповідальність за роботу своєї команди в Ірпінській міській раді та допомагатиме в розвитку міста й регіону. Пише: «Коли щиро хочеш змін і силами команди створюєш європейське місто, тобі не цікаво триматися за посаду. Навпаки, моїм бажанням було довести собі та людям, що країну можна змінити. Результат не залежить від однієї людини. Тому ми формували велику й ефективну команду сильних організаторів. Ця команда сьогодні здатна управляти містом і буде це робити й надалі».

Поки ще чинний мер своїм головним завданням убачає підтримку Ірпеня та Приірпіння на загальнодержавному рівні. І тому заявляє про намір брати участь у виборах до Верховної Ради.

В соціальних мережах активно коментують заяву Карплюка. “Український репортер” подає із деякими скороченнями один із гострих відгуків, який написала на своїй сторінці у Фейсбуку журналістка Михайлина Скорик:

“Мер Ірпеня збирається зробити собі подарунок на день народження – скласти повноваження міського голови…, щоб потрапити у Верховну Раду. Він пише про “яскраві зміни” і “сильну команду”, але… Не шукайте в діях законно обраного міського голови Ірпеня ніякого підтексту. Він публічно втікає від відповідальності і виборців, які йому довірили місто, – ось такий оригінальний подарунок собі улюбленому.

До 2 серпня в Ірпеня також запланована… сесія (26 липня), де хочуть поділити ще кілька ласих шматків комунального майна і землі. Тож всі колеги з центральних ЗМІ можуть приїхати в четвер до Ірпеня, щоб запитати особисто у Володимира Карплюка, як він так може – кинути виборців, не дотягши до фінішу. І на що він розраховує далі після цього інфантильно-безвідповідального кроку?

Як думає Карплюк, він втече “на підвищення” – у Верховну Раду…  Для Ірпеня втеча Карплюка від відповідальності за долю міста, його бюджет, майно і розвиток, на жаль, нічого не змінює. Тому що в Ірпінській міській раді керує більшість з числа близьких до нього забудовників – протягом року Карплюк стабільно контролював, як мінімум, 20 депутатів з 36. Він розраховує контролювати їх і надалі.

Якщо будуть дострокові вибори і на посаду в Ірпені прийде справді прогресивний, принциповий та відповідальний мер, то так звана “команда… імені Карплюка” розраховує поставити його на розтяжку, як вони це зробили з Ольгою Матюшиною в Коцюбинському. Що цьому може протиставити Ірпінь? У місті триває цікавий процес системного громадського спротиву серед місцевих мешканців – я дуже вірю в нього. Адже будь-яка влада потребує контролю. Від місцевої до всеукраїнської.

Ми вже більше року завдяки адмінам Ірпінь Daily / Ирпень та співпраці з громадою Коцюбинського стежимо за руками Карплюка, тож тепер будемо стежити не лише за ним, а й за щупальцями всієї його команди.

Ну і звичайно в підсумку всі ці активні та принципові мешканці Ірпеня мають піти на вибори. Щоб… вичистити весь той спрут, яким обплутано (місто. -Ред.)… Відставка Карплюка мало що змінить для Ірпеня, поки бульшість забудовників засідатиме в Ірпінській міській раді… Їм все одно, хто буде мером “після Карплюка” – вони панують дерибанити далі через цю більшість. Що робити нам? Пора познайомитися з нашими любими місцевими депутатами і стежити за руками кожного з них. Завдання непросте, але дуже цікаве і стратегічно виграшне. Чи не так? Адже саме ми, виборці, уповноважили всіх цих людей розвивати місто Ірпінь в наших інтересах”.

На цю тему читайте також:

“Чикаго”: чиновники ірпінського мера Карплюка відмовили прокуратурі

В Ірпені – розкрадання бюджетних коштів на десятки мільйонів. Справа Карплюка, Христюка

Судять ірпінського чиновника з великими грошима. Справа Христюка-Карплюка

Меру Ірпеня Карплюку вручили ще одну підозру (+відео)

Like

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *