Манафорт пропонував Кличкові звільнити КМДА

Віталій Кличко і Пол Манафорт (який свого часу був і політтехнологом Віктора Януковича, і головою виборчого штабу Дональда Трампа) у 2014 році вели переговори про співпрацю.

Це випливає з оприлюднених у США документів, повідомляє УНН. У травні 2014-го Пол Манафорт відіслав своєму помічникові Костянтину Килимнику багатосторінкову презентацію і план реструктуризації КМДА – документи були призначені мерові з ініціалами VK.

Серед запропонованих Манафортом заходів – об’єднання посад мера і голови Київради, чіткий поділ повноважень щодо боротьби з корупцією між департаментами , скорочення бюрократичних процедур, аудит комунальних підприємств.

Окрім того, політтехнолог висував такі ініціативи: 100% повернення до міського бюджету податків на доходи фізичних осіб, сплачених у Києві; підвищення штрафів за порушення правил паркування; підпорядкування голів районних міськадміністрацій мерові.

Манафорт також начебто радив звільнити будівлю КМДА та перенести мерію в якийсь із офісних центрів або до однієї з районних адміністрацій.

Віталій Кличко в коментарі визнав, що домовлявся з командою Манафорта стосовно співпраці, але вона “закінчилася так і не розпочавшись”.

Like

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *