Львівська депутатка від “Свободи” привітала Гітлера з днем народження (оновлено)

Депутатка міської ради Львова від ВО “Свобода” і за сумісництвом вчителька історії та заступниця директора львівської школи №100 Мар’яна Батюк вранці 20 квітня розмістила на своїй сторінці у Фейсбук привітання з днем народження Адольфа Гітлера. І навела дві цитати з його книги “Mein Kampf”.

“Великий чоловік, як не крути… Нація і Вітчизна – ось єдина, – по справжньому важлива по-справжньому важлива доктрина для мене і для всіх справжніх націонал-соціалістів”.

“Хто хоче жити, той повинен боротися, а хто не захоче чинити опір у цьому світі вічної боротьби – той не заслуговує права за життя”, – написала 28-річна педагог, але потім зрозуміла, що вчинила дурість, і за кілька годин видалила свій запис. Сьогодні Адольфу Шикльґруберу, який розвязав Другу світову війну, виповнюється 129 років з дня народження.

Львівська депутатка від ВО "Свобода" привітала Гітлера з днем народження

Його встигла перепостити Іванка Біла-Кондратьєва – її однопартійниця з Кривого Рогу.

Мар’яна Батюк стала депутатом Львівської міськради у 2015 році від партії ВО “Свобода”. Як депутатка виступила з ініціативою вивішувати червоно-чорний прапор ОУН-УПА на вежі львівської Ратуші і на флагштоку на Високому замку. Батюк нещодавно зареєструвала проект ухвали Львівської міськради про заборону виконувати пісні російською мовою.
***
20 квітня, увечері, в теленовинах Мар’яна Батюк розповіла, що її сторінку у Фейсбуку зламали зловмисники і що вона не вітала Гітлера з днем народження.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *