Літак Качинського: Польща прагне правди, а в Росії питань не залишилося

Польща вкотре надіслала запит до Росії про надання правової допомоги в розслідуванні катастрофи Ту-154М поблизу Смоленська у квітні 2010 року, коли загинули президент Лех Качинський та інші члени керівництва країни.

У зв’язку з цим від 3 до 7 вересня у присутності польських експертів буде проведено додатковий огляд агрегатів, вузлів і конструктивних елементів літака, що зберігаються у Смоленську. Про це повідомляє NEWSru.com із посиланням на Слідчий комітет РФ.

В СК інформують, що поляки вже 11 разів приїжджали в Росії для роботи з речовими доказами й оглядали місце катастрофи літака та його фрагменти.

Москва відкидає версію польської сторони про те, що катастрофу спричинив вибух на борту авіалайнера. У російського слідства не залишилося питань щодо причин події, наголошують в СК.

Однак чимало експертів дотримуються протилежної думки. Зокрема, генерал-лейтенант СБУ, заступник голови Спілки офіцерів України Григорій Омельченко переконаний, що літак президента Качинського підірвали термобаричним зарядом.

 

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.