Київська обласна рада заборонила діяльність московської церкви у столичному регіоні

Депутати Київської обласної ради проголосували за те, щоб заборонити діяльність УПЦ Московського патріархату у столичній області.

Прийнято Звернення до Верховної Ради щодо законодавчого врегулювання заборони діяльності на території України релігійних організацій Української православної церкви, яка має церковно-канонічний зв’язок із російською православною церквою, є її структурним підрозділом і перебуває у відносинах підпорядкування.

Заступник голови Київської обласної ради Тетяна Семенова зазначила, що діяльність релігійних організацій, які мають доведений церковно-канонічний зв’язок з країною-агресором та порушує державні інтереси, загрожує національній безпеці, – не мають права на існування! «Вважаємо, що на території України не може діяти релігійна організація, яка фактично, контролюється країною-агресором та підтримує її злочини. Київська обласна рада просить Верховну Раду України невідкладно розглянути законопроєкти про заборону діяльності УПЦ МП», – зазначила вона, інформує офіційний сайт облради.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *