Замість ремонту стадіону в Кам’янці-Подільському підрядник привласнив 3,3 мільйона і погасив свій кредит

Поліція підозрює у зловживанні службовим становищем директора фірми, яка повинна була провести ремонт міського стадіону в Кам’янці-Подільському, отримала на це від міськради 3,3 млн. грн. авансу, але жодних робіт не провела. Виявилося, що підрядник привласнив кошти і витратив їх на погашення кредиту.

Як повідомили у поліції Хмельницької області, слідчі встановили, що у 2020 році з держбюджету виділили кошти на капітальний ремонт міського стадіону ім. Тонкочеєва в Кам’янці-Подільському.

«Згідно з договором, підряднику перерахували аванс — понад 3,3 млн. грн. бюджетних коштів. Однак фірма не виконала роботи, привласнивши кошти. Згодом посадовець витратив їх на власні потреби — погашення кредиту», – йдеться у повідомленні поліції.

Правоохоронці оголосили директору фірми про підозру за ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 209 ККУ (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем; вчинення фінансових операцій з коштами, одержаними злочинним шляхом). Наразі за скоєне директору загрожує до 12 років позбавлення волі із забороною обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю три роки та з конфіскацією майна.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”