В Миронівській лікарні злодій вкрав у хворого 24 тисячі, які призначалися для оплати операції

Поліцейські Київщини затримали зухвалого злодія.

52-річний одесит перебував на лікуванні в палаті Миронівської лікарні поруч із 32-річним мешканцем Київщини і почув, що цьому чоловікові будуть робити операцію. Тож коли хворого перевезли до операційної лиходій скористався його відсутністю в палаті, викрав гаманець з грошима та втік.

Згодом до Обухівського районного управління поліції зателефонувала мати пацієнта Миронівської лікарні та повідомила, що з палати сина викрали гаманець із грошима у сумі 24 тисяч гривень, які призначалися для оплати операції.

Поліцейські з’ясували, що мати принесла гроші до лікарні і в той час, коли її син перебував в операційній, невідомі викрали гаманець з грошима.

Оперативники Миронівки провели комплекс оперативно-розшукових заходів і встановили особу злодія. Автомобіль, який підпадав під орієнтування, зупинили поліцейські Білоцерківщини.

Крадія затримали. Він неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення аналогічних кримінальних правопорушень. На момент вчинення злочину він перебував на умовно-достроковому звільнені. Слідчі відкрили кримінальне провадження, інформує Поліція Київської області.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *