У заступника голови АРМА Володимира Павленка стріляли, він з пораненням – у лікарні

На Володимира Павленка, заступника голови Агентства з розшуку та менеджменту активів, скоїли напад – невідомі стріляли в нього з вогнепальної зброї.

“АРМА змушене повідомити, що зранку 2-го червня біля власного будинку скоєно напад на заступника Голови АРМА Володимира Павленка”, – йдеться на сторінці Агенства у Фейсбуку.

За інформацією правоохоронців, невстановлені особи кілька разів стріляли у Павленка з вогнепальної зброї. Внаслідок чого посадовець отримав поранення середнього ступеню тяжкості. Наразі він перебуває у лікарні, його стан стабільний, а загроз життю немає.

АРМА очікує на швидку реакцію правоохоронців.

У лютому Агентство з розшуку та менеджменту активів заявило про тиск на своїх співробітників.

Невідомі розбили вікна в авто і облили кров’ю під’їзд особам з керівництва АРМА. Хто саме за цим стоїть, в АРМА не знають, але підозрюють, що це особи, чиї активи правоохоронці арештовують у кримінальних провадженнях і передають в управління АРМА.

Нагадаємо, що 1 квітня правоохоронці проводили обшуки у приміщенні центрального апарату Агентства з розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів та за місцем проживання кількох співробітників у рамках кримінального провадження.

За даними джерел, слідчі дії тривали вдома у т.в.о. голови АРМА Віталія Сигидина, заступника голови АРМА Володимира Павленка, начальника управління менеджменту активів агентства Вахтанга Бочорішвілі та в Ігоря Короля, через якого вивели з-під арешту 400 тисяч доларів, які були арештовані поліцією як “общак” злодія в законі.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *