У Києві генпідряднику по Подільському мосту оголосили підозру за розкрадання 24 мільйонів

Прокуратура Києва повідомила про підозру керівнику генпідрядної організації, яка будує Подільсько-Воскресенський міст через Дніпро у заволодінні бюджетними коштами в особливо великих розмірах. Йдеться про понад 24 мільйони гривень.

Про це інформує Офіс генпрокурора.

За даними слідства, у квітні 2017 року між КП «Дирекція з будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» та генпідрядником був укладений договір щодо виконання робіт по об’єкту: «Будівництво Подільського мостового переходу через Дніпро у Києві». У червні 2023 року між КП, генпідрядником та підрядною організацією підписані акти приймання виконаних будівельних робіт в частині витрат на експлуатацію машин і механізмів – дизельних компресорів, кранів, борових насосів, бурової установки.

«Порядок формування ціни на орендовану техніку передбачено нормами ДСТУ, на основі якого складалась проектно-кошторисна документація. Згідно висновку будівельно-технічної експертизи, завищення витрат на оренду техніки становить понад 24 млн грн», — кажуть у прокуратурі.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Нагадаємо, відкрили Подільсько-Воскресенський мостовий перехід 1 грудня 2023 року. Міст називають київським «довгобудом», оскільки його почали зводити ще 30 років тому. У 1993 році Кабмін схвалив документацію щодо будівництва Подільсько-Воскресенського мостового переходу. Побудувати його збиралися до 2002 року.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *