У Києві адвокат за 12 тисяч доларів видавала липові довідки для виїзду за кордон

Повідомлено про підозру адвокату за фактами виготовлення підроблених документів, а також в організації незаконної схеми переправлення чоловіків призовного віку через державний кордон України.

Згідно з матеріалами слідства, підозрювана жінка, перебуваючи у злочинній змові з поплічниками, розробила механізм виготовлення підроблених документів, за допомогою яких чоловіки призовного віку могли безперешкодно перетинати державний кордон України в умовах воєнного стану, повідомляє столична прокуратура у новинах.

Зокрема, вартість «послуг» з виготовлення довідок військово-лікарської комісії одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки м. Києва складала 12 тисяч доларів США.

Зловмисницю затримали під час одержання нею обумовленої суми коштів за виготовлення довідки військово-лікарської комісії з фіктивним діагнозом, що дає відстрочку від призову на строкову службу.
У ході проведення обшуків за місцем проживання фігурантки вилучено документи, що підтверджують протиправну діяльність, а також грошові кошти, які передавались раніше.

Наразі адвокату вручено підозру та вирішується питання про обрання запобіжного заходу. Правоохоронці встановлюють її спільників.

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”