Шевченківський суд Києва виправдав суддю Волкову, яка відпустила командира “Беркута” Садовника

Суд виправдав суддю Печерського райсуду Києва Світлану Волкову, яку звинувачують у винесенні незаконного рішення про звільнення з-під варти колишнього командира спецроти “Беркута” Дмитра Садовника.

Про це повідомляє прокуратура Києва

“Шевченківським районним судом м. Києва ухвалено виправдувальний вирок судді Печерського районного суду міста Києва, яка обвинувачувалась у постановленні завідомо неправосудних рішень… Суд дійшов висновку про відсутність в діях судді складу інкримінованих кримінальних правопорушень”.

Під час дебатів прокурор підтримав весь обсяг наведених у суді доказів та попросив суд призначити обвинуваченій покарання у вигляді 7 років позбавлення волі.

З рішенням суду прокуратура не погоджується та готує апеляційну скаргу.

Світлана Волкова в 2014 відпустила з-під варти під домашній арешт фігуранта справи про розстріл 48 активістів Майдану екс-командира “Беркута” Дмитра Садовника. Він втік від правсуддя.
У вересні 2016 року Верховна Рада проголосувала за відставку низки суддів, в тому числі тих, хто виносив неправосудні рішення щодо активістів Євромайдану. Серед них була і Волкова.
У 2019 році вона поновилася на посаді судді.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *