На Київщині дівчат вербували в іноземні будинки розпусти (+відео)

У столичній області розквітав кримінальний бізнес – направлення жінок в іноземні борделі. Його припинили правоохоронці.

Організатори цієї справи набирали молодих жінок для ролботи повіями. Їх чекали в будинках розпусти або ж направляли для обслуговування клієнтів на курортних віллах. Дівчатам, які мали досвід роботи в модельному бізнесі, пропонували роботу ескорту з подальшим наданням сексуальних послуг. Злочинну схему викрили саме під час спроби відправки за кордон ще двох дівчат.

Організували «бізнес» 38 та 42-річна мешканки Бориспільщини. Жінки мали широкі зв’язки за кордоном, в тому числі у розважальній сфері. Працював злочинний дует понад рік. Одна із координаторок підшуковувала жінок та займалась вербуванням, а інша відповідала за логістику, документи та фінанси.

Розміщували об’яви щодо високооплачуваної роботи за кордоном для жінок. Заробітну платню пропонували у розмірі 5 тисяч доларів за 2 тижні. Жертвами зловмисниць ставали студентки, які потрапили у складне матеріальне становище. Лиходійки ж пропонували працевлаштування з подальшим наданням сексуальних послуг у місті Стамбул та швидкий заробіток.
Зловмисники забезпечували дівчат квитком на літак та житлом в бюджетних готелях. За день повії обслуговували від 5 до 7 клієнтів.

Під час обшуків правоохоронці вилучили речові докази і чорнові записи, які свідчать про те, що за кордон відправили понад 30 осіб. Вік дівчат становив від 20 до 30 років. Кожна «робітниця» віддавала працедавцям до 50% заробітку. За рекламу своїх послуг закордоном дівчата сплачували окремо. Вилучено тіньову бухгалтерію, де на кожну із дівчат було заведено «профайл» з обліком витрачених коштів на житло, транспорт, рекламу та відсоток, який організатори вже відшкодували.

Викрили злочинну діяльність зловмисниць оперативники управління міграційної поліції Київщини спільно зі співробітниками Бучанського районного управління поліції, прикордонниками, за процесуального керівництвом Бучанської окружної прокуратури та силової підтримки полку поліції особливого призначення Київщини.

38-річну організаторку правоохоронці затримали. Їй повідомлено про підозру за статтею  “торгівля людьми”. Вирішується питання щодо повідомлення підозри другій фігурантці.

Про це інформує поліція Київщини.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *