Майже як Кушнарьов. На Сумщині розслідують загибель на полюванні заступника голови району

Триває розслідування обставин загибелі під час полювання заступника голови Лебединської районної державної адміністрації Сумської області Івана Легкого. Підприємець Сергій Коваленко, якого підозрюють у вбивстві чиновника, пройшов перевірку на детекторі брехні. В його свідченнях не виявлено ознак брехні. Про це повідомляє “Укрінформ”.

Нагадаємо, трагедія сталася в неділю, 28 січня, у лісі біля села Московський Бобрик Лебединського району. “Швидка допомога” повідомила поліції про смерть чоловіка о 10:38.

Загибель 60-річного заступника голови Лебединської РДА Івана Легкого розслідують правоохоронці. Слідчі не виключають можливості і вбивства, і нещасного випадку.

Усіх учасників полювання допитують, на місці трагедії працювала криміналістична лабораторія, проводиться експертиза зброї, яку використовували  мисливці.

Колишній радник голови МВС Станіслав Речинський повідомив, що на полюванні разом із єгерем було 9 чоловік. Крім єгеря, Легкого і Коваленка, були присутні: прокурор Сумської міської прокуратури Борис Рекуненко, старший оперуповноважений Управління захисту економіки УМВС в Сумській області Євген Кисіль, приватний підприємець Олег Іваницький, пенсіонер Юрій Лагуткін, водій підприємства «Полтавагазвидобування» Володимир Ломинський і син убитого.

Полювали начебто на кабана (колективне полювання зараз заборонено), а підозрюваний начебто стріляв картеччю (це суворо заборонено на всій території України) вздовж номерів, що є грубим порушенням правил полювання. Водночас версію про картеч, за даними обласної прокуратури, не підтверджують результати експертизи.

Тим часом смерть високопосадовця викликала переполох на Сумщині. Голова облдержадміністрації Микола Клочко заявив, що голова Лебединської райдержадміністрації Віктор Химич не справляється зі своїми обов’язками.

«У вас, у районі, відбувається беззаконня. Це не перший трагічний випадок – аналогічна ситуація на Лебединщині вже була у 2015 році. Я неодноразово попереджав керівників району про персональну відповідальність. Тому Віктору Химичу, який досі не вийшов  на зв’язок зі мною, необхідно подумати про доцільність свого перебування на посаді», – звернувся до керівників Лебединського району Микола Клочко.

Очільник області доручив упродовж тижня зробити комплексну перевірку Лебединської райдержадміністрації, особливо звернути увагу на проблемні питання щодо забезпечення підрозділів ЗСУ.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *