Граната в Кабміні: колишньому воїну-добровольцю загрожує до 15 років

Зловмисника, який сьогодні, 4 серпня, увійшов з гранатою до будівлі Кабміну і погрожував її підірвати, затримали правоохоронці. Раніше він воював на фронті з російськими окупантами, його було поранено.

Начальник Нацполіції Ігор Клименко розповів деякі подробиці в телеефірі “Україна 24”: “Провели спецоперацію зі знешкодження громадянина. Він виступатиме як підозрюваний. Ситуація нестандартна, оскільки це був учасник АТО, пройшов горнило бойових дій, був двічі поранений, в тому числі й мав черепно-мозкову травму. Скоїв цей злочин, бо такі склалися у нього життєві події.

Ми займаємося розслідуванням цієї справи. Однозначно, що скоєно злочин, кримінальне провадження відкриють за чотирма статтями. Одна з них, найважча, “Захоплення заручників”, до 15 років. У цій країні ніхто не має порушувати закон, тим паче, погрожувати зброєю. У нього в руках була бойова граната, яка могла спричинити шкоду людям і держбудівлі”.

ЗМІ пишуть, що затриманий працює на станції технічного обслуговування. Його звати Володимир Прохнич (фейсбук сторінка). Він – колишній боєць “Айдару”, член громадської організації “Бучанська варта”.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *