До Кабміну зайшов чоловік з гранатою і погрожує підірвати будівлю (+відео)

Невідомий  з гранатою в руці зайшов до будівлі Кабінету міністрів і погрожує її підірвати.

Відповідне відео з’явилося в соціальних мережах. Цю інформацію підтвердили в поліції Києва. “Так, надійшов такий виклик, на місці працюють правоохоронці”, – повідомили в столичному главку.

У Кабінеті міністрів повідомили, що не коментують те, що відбувається, питанням займається Міністерство внутрішніх справ і поліція. Також відзначили, що підготовка до засідання Кабміну проходить в звичайному режимі.

Прес-служба поліції Києва повідомила, що в столиці розпочато спеціальну поліцейську операцію.

“В даний час з чоловіком проводяться переговори. У разі відмови добровільно припинити правопорушення, до чоловіка будуть застосовані поліцейські заходи, передбачені законом”, – вказується в повідомленні.

Джерело в МВС повідомило виданню “Страна.ua”, що захопив будівлю – сапер і ветеран добровольчого батальйону “Айдар”, раніше переніс контузію. “Людина контужений. Був сапером в” Айдарі “. Підстав думати, що граната не справжня, у нас немає”, – сказав співрозмовник видання.

Депутат Ірпінської міської ради Антон Головенко підтвердив цю інформацію. “Це наш ветеран … Але я не знаю, що там за ситуація. Може, нервовий зрив. Він нормальний адекватний хлопець … Він інвалід війни”, – написав Головенко в коментарі до повідомлення про те, що відбувається в Кабміні.

При цьому Головенко сказав, що з чоловіком є ​​зв’язок, але не назвав його імені.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *