Артем Ситник: «Насірову законно оголошено підозру про злочин»

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник 3 березня, у п`ятницю, заявив на брифінгу в агентстві “Укрінформ” про те, що голові Державної фіскальної служби України Роману Насірову 2 березня цілком законно, з дотриманням усіх передбачених чинним законодавством процесуальних норм оголошено підозру у зловживанні владою та службовим становищем.

Пан Ситник сказав журналістам, що він змушений виступити перед представниками преси у зв’язку з тим, що вчорашні події навколо пана Насірова супроводжувалися різними провокативними заявами, маніпуляціями, інсинуаціями з боку його адвокатів, деяких нардепів та ЗМІ. Читайте тут.

Очільник НАБУ нагадав: Романа Насірова звинувачують у тому, що він, як голова Державної фіскальної служби, незаконно, без будь-яких підстав дав дозвіл на відстрочення грошових зобов`язань та податкового боргу з рентної плати компаніям, підконтрольним біглому нардепу Олександру Онищенку – товариствам з обмеженою відповідальностю “ХАС”, “Надра Геоцентр”, “Карпатнадраінвест”. Таким чином державі було завдано збитків на понад 2 мільярди гривень.

Детективи НАБУ провели розслідування, отримали достатньо доказів для оголошення підозри Роману Насірову в скоєнні злочину, підозру погодили з Антикорупційною прокуратурою.

Коли детективи і прокурори виїжджали на затримання пана Насірова, вони не знали, що він перебуває на лікуванні у Феофанії. Адже у представників правоохоронних органів була інформація, що пан Насіров знаходиться на своєму робочому місці.

Подальші дії прокуратури і НАБУ щодо пана Насірова залежатимуть від медичного висновку лікарів. Якщо його сфальсифікують, медики відповідатимуть перед законом. А взагалі, як повідомив голова НАБУ Артем Ситник, його колега антикорупційний прокурор Назар Холодницький наполягає на тому, щоб Романа Насірова взяли під варту.

Алла ТОПЧІЙ

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *