Кравцов хвалиться, що отримає чималу компенсацію від “Укрзалізниці”

Глава “Укрзалізниці” Євген Кравцов, якого 29 січня звільнив уряд, повідомив, що після розірвання з ним достроково контракту він отримає чималу компенсацію.

Про це він написав у Фейсбуку:

“Вчора було прийняте рішення дострокового розірвання контракту з боку роботодавця з відповідною грошовою компенсацією керівнику. Вона не мала, скажу одразу. Але, це – рішення акціонера. Зі свого боку, я був готовий продовжити роботу у транспортному секторі без грошових виплат за контрактом”.

Водночас, він не повідомив про яку саме суму йдеться.

За словами Кравцова, кілька останніх місяців наглядова рада “Укрзалізниці” розглядала звіт його роботи в компанії і результат нібито влаштував всі сторони.

Очільник залізниці пише, що майже всі KPI він виконав й у 2019-му було кілька історичних рекордів: фінансових і в перевезеннях, реалізовані масштабні інфраструктурні проекти.

Кравцов пише, що формальних підстав для його звільнення у членів наглядової ради не знайшлось.

На його думку, “Укрзалізниця” зараз переживає одні зі своїх кращих часів.

Український репортер” повідомляв, що на засіданні 29 січня Кабінет міністрів погодив звільнення глави АТ “Укрзалізниця” Євгена Кравцова.

Заява очільника Укрзалізниці Євгена Кравцова на звільнення за власним бажанням, передбачає його переведення на посаду заступника міністра інфраструктури.

У випадку відхилення цієї заяви, звільнення Кравцова наглядовою радою буде коштувати компенсації його річної зарплати, яка в 2018 році становила майже 10 мільйонів гривень, минулого року – понад 9 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що Кравцов працював в “Укрзалізниці” з січня 2015 року спочатку на посаді радника генерального директора, потім – директора з реформування, правової та майнової політики. 7 жовтня 2015 року, згідно з розпорядженням Кабміну, увійшов до першого складу правління “Укрзалізниці”.

10 січня 2019 року Кабмін призначив Кравцова головою правління УЗ. До цього Кравцов був в.о. голови правління. Офіційний термін контракту закінчується в 2021 році.

3 грудня 2019 року міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що наглядова рада “Укрзалізниці” розгляне питання звільнення Кравцова “на наступному тижні”.

Тоді ж Кравцов застерігав, що стратегічні державні підприємства, такі як “Укрзалізниця” та “Нафтогаз України”, не можуть бути залежними від політичних настроїв та рішень, які “змінюються щогодини”.

30 грудня 2019 року Кравцов заявив, що припиняє контракт із “Укрзалізницею”, щоб почати роботу в публічному державному секторі.

Читайте також:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *