Козак Михайло Гаврилюк заявив, що у майбутньому бачить Гостомель містом

До мешканців Гостомеля, на День селища, завітав народний депутат України (95-й виборчий округ), відомий козак Михайло Гаврилюк.

Нагадаємо, що цьогоріч іменини селища, які співпали з низкою важливих свят, стали неординарною подією, адже місцева спілка учасників АТО, громадські активісти, демократично налаштовані депутати селищної ради запропонували громаді відсвяткувати публічно, у великому родинному колі, тепло і приязно, не витрачаючи бюджетних коштів. Отже, влаштували для усіх альтернативне, народне святкування.

Святкували на околиці Гостомеля, у військовому житловому містечку, на площі перед знаменитим підприємством “Антонов”.

Козак Гаврилюк прибув сюди у святковому козацькому вбранні — у чорних шароварах, світло-коричневих шкіряних чоботах, вишиванці, оригінальному жупані.

Журналісти “Українського репортера” були першими, кому козак прокоментував своє ставлення до події. Пан Михайло підтвердив, що він боровся і завжди буде боротися за майбутнє Гостомельської об’єднаної територіальної громади; він також підтримує прагнення громади до справедливості, до чесного і правдивого розподілу бюджетних ресурсів.

Гаврилюк вважає, що у майбутньому в Гостомеля є усі шанси стати містом обласного значення.

Леонід ФРОСЕВИЧ, Світлана КОВАЛЬОВА

Фото “Українського репортера”

Про святкування в Гостомелі читайте також ТУТ

Like

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *