Кораблі НАТО увійшли до Одеського порту (+відео)

До причалу Одеського морського вокзалу пришвартувалися фрегат «Торонто» Королівських Військово-морських сил Канади та фрегат Військово-морських сил Іспанії «Санта Марія».

Ці кораблі патрулюють в Середземному морі у складі 2-ї Постійної військово-морської групи НАТО «SNMG2», а до Одеси вони прибули з дружнім візитом на відпочинок і перебуватимуть протягом з днів.

У Чорноморський регіон «Торонто» та «Санта Марія» увійшли у складі загону кораблів під командуванням флагмана — фрегату Військово-морських сил Нідерландів «Еверстен», а також турецького фрегату «Геліболу», які днями гостюватимуть в інших портах країн Причорномор’я.

Перший заступник командувача Військово-Морських Сил ЗС України віце-адмірал Андрій Тарасов провів протокольну зустріч із командирами фрегату «Санта Марія» — капітаном 2 рангу Франциско Ксав’єром Руісом та фрегату «Торонто» — капітаном 2 рангу Мартіном Флуетом.

Після відвідин Одеси, кораблі братимуть участь в навчаннях типу «PASSEX» спільно з кораблями Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Метою навчань в акваторії Чорного моря є підвищення сумісності українських кораблів з кораблями НАТО і держав-партнерів.

Інф. МО України
Відео і фото із сайту МО України

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *