Конфлікт НАБУ і САП: силовики зійшлися врукопаш (+фото, відео)

Сутичка сталася на подвір’ї біля одного з відділень «Охматдиту», звідки, як запевняють у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі, прокладали кабель для її прослуховування.

У зв’язку з цими подіями САП оприлюднила заяву, в якій зазначає, що у внутрішньому дворі відомства було виявлено незаконно встановлені працівниками НАБУ засоби негласного зняття інформації.

Окрім того, поряд з адміністративним приміщенням було виявлено автомобіль Ford. У ньому перебували працівники НАБУ, «здійснюючи незаконні оперативно-технічні заходи». Автомобіль заблокували працівники Нацполіції та УДО – з метою проведення невідкладних слідчих і процесуальних дій.

Силовий підрозділ НАБУ, «аби врятувати співробітників від викриття, використовуючи вогнепальну зброю, застосував насильство щодо працівників правоохоронних органів, пошкодив майно громадян, перешкодивши проведенню слідчих дій».

Автотроща під час конфлікту. Фото із Фейсбук-сторінки САП
Автотроща під час конфлікту. Фото із Фейсбук-сторінки САП

«У ході вказаних подій працівниками НАБУ було здійснено наїзд на інших працівників правоохоронних органів, спричинено тілесні ушкодження, пошкоджено майно громадян», – ідеться в заяві САП.

За цими подіями відкрито низку кримінальних проваджень.

Керівництво САП вважає, що перебування Артема Ситника на посаді очільника НАБУ несумісне із протидією корупції. Таку заяву розміщено на сторінці САП у Фейсбуку.

Про це йдеться у заяві прес-служби САП у Facebook

https://www.facebook.com/sap.gov.ua/videos/283121869189340/

 

Фото на головній: керівники САП і НАБУ – Назар Холодницький і Артем Ситник

Like

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *