“Кома добре, а крапка була б ще краще”. Як українці відреагували на новину про погіршення здоров’я путіна

Українці бурхливо відреагували на інформацію ЗМІ про те, що російський президент володимир путін набечто після складної операції впав у кому. Хтось «схрестив пальці», хтось відреагував дотепним мемом, а хтось висловив свій скепсис щодо новини, припускаючи, що за цією інформацією стоять спецслужби рф.

“Боже, коли ж ми діждемося? Бідний Кобзон не дочекається!”; “Дай Боже щоб так сталось смерть ворогам”; “Щоби впав і ніколи не приходив до себе щоби він і його сраколизи поздихали”; “Щоб він впав у яму, а не в кому, про це прошу Боженьку кожен день, кожну мить”; “Боже, зроби так щоб він з неї не вийшов. Хоча в росії і без нього ще дуже багато недоумків”; “Кома добре, а крапка була б ще краще”; ” Він там, на жаль, не один, двійників багато”; “Дурень думками багатий”; “Хай Бог простить, але всі чекають на це. І так щоб з усією владою в рашці”; “Дай, Боже!”; “Уряяяяяя я яя я я! Яка гарна новина!!!”; “Дай Боже, щоб було правдою! За таке гріха не буде”; “Якби це була правда! Це не зупинило б негайно війну, але бажання мільйонів би було виконано Богом”; “Цікаво ,що буде далі?”; “Та щоб той виродок путлер відкинув копита нарешті; “Якщо й так, то дограє роль двійник. Їм з поразкою аж ніяк не вийти з війни, тому будуть фальсифікувати все, що можна”…

За даними видання, у путіна проявилися всі ознаки пригнічення рефлексів стовбура головного мозку, його організм не реагує на біль.

Він перебуває у стані деструктивної коми, передають джерела у розвідці.

Оточення диктатора, ймовірно, вирішило приховати інформацію про стан путіна. Вони планують тримати всіх у невіданні, допоки кремль не визначить, хто стане наступником президента рф.

До того часу на публіці замість російського лідера з’являтиметься його двійник, що дозволить створювати потрібну картинку для медіа.

Очікується, що незабаром глава МЗС рф сергій лавров може звернутися до президента Туреччини Реджепа Ердогана з проханням про те, щоб він анонсував довгоочікувану зустріч путіна та президента України Володимира Зеленського, на якій також має бути присутнім і турецький лідер.

Однак, як кажуть джерела, за планом кремля ця зустріч у результаті не відбудеться – в рф не хочуть ризикувати розкриттям підміни путіна двійником.

У зриві цієї ще не оголошеної зустрічі в росії мають намір звинуватити Україну, її нібито неконструктивну позицію та Володимира Зеленського. Для цього нашій країні висунуть свідомо неприйнятні для України умови.

Зазначимо, що ця інформація потребує підтвердження. І перевірити її можна буде вже дуже скоро, коли у кремлі знову коментуватимуть відмову від переговорів України та рф на рівні президентів.

Фото із сторінки Олексія Голобуцького у Фейсбуку

Редакція

Редакція “Українського репортера”