Коболєв заявив, що звільнити його може лише наглядова рада Нафтогазу

Рішення про призначення чи звільнення голови правління НАК “Нафтогаз України” ухвалює наглядова рада компанії, а не її акціонер.
Про це на прес-конференції сказав голова правління НАК “Нафтогаз України” Андрій Коболєв, повідомляє  Укрінформ.

“Повноваження призначати, звільняти, міняти заробітну плату — це повноваження виключно наглядової ради НАК “Нафтогаз України”. Це можна перевірити”, – сказав Коболєв.

За його словами, оголошення нового конкурсу на заміщення посади голови НАК суперечить українському законодавству.

“Таку ж думку поділяє міжнародна спільнота. Ідеологія реформ полягала у тому, що елементом впливу акціонера – уряду – є призначення наглядової ради”, – підкреслив Коболєв.

Він висловив припущення, що одна з “точок протистояння” з урядом – це розмір заробітної плати голови правління.

“Я з січня місяця не маю економічного інтересу в доходах, які я отримую у НАК “Нафтогаз України”. Це підтверджується перерахуваннями, які здійснені у лютому. Сьогодні остання порція моєї зарплатні була перерахована трьом фондам”, – зазначив Коболєв.

Голова правління НАК заявив, що наразі його інтерес у роботі в Нафтогазі полягає у завершенні судових процесів між українською компанією та російським Газпромом.

“Я хочу завершити цей процес із багатьох причин. Я не тільки як громадян України, але і як професіонал, вважаю, що та перемога, якої ми досягли, і ті інструменти, які ми дали українській стороні щодо Газпрому, вартують багато мільярдів доларів. Втратити їх, конвертувати у чергову поразку абсолютно неправильно”, – додав Коболєв.

“Український репортер” уже повідомляв, що учора, 6 березня, Кабінет міністрів України оголосив конкурс на посаду голови правління НАК “Нафтогаз України”.
Про це повідомив на засіданні уряду 6 березня прем’єр-міністр Володимир Гройсман:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *