Клімкін прокоментував ідею Собчак поїхати до Криму через Україну

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін вважає недоречним візит кандидата у президенти Росії Ксенії Собчак до анексованого Криму. Кандидат у президенти Російської Федерації Ксенія Собчак хоч і дотримується українського законодавства для в’їзду в окупований Крим, але їде туди з метою ведення нелегітимної кампанії до нелегітимних виборів на окупованій території.

Про це написав у Твіттері міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

Раніше Собчак заявляла, що надіслала посольству України листа із проханням в’їхати в анексований Крим з материкової частини України.

«Мене всі про Собчак і окупований Крим питають, начебто інших тем нема. Дотримуватися українського законодавства для в’їзду в окупований Крим – це звичайно позитив. Але законний в’їзд для ведення нелегітимної кампанії до нелегітимних виборів на окупованій території – це точно шизофренія. Звичайна політика», – зазначив міністр.

За його словами, для того, щоб поспілкуватися з кримськими татарами, необхідно їхати до Києва, бо в Україні Меджліс не заборонений.

«Щоб поспілкуватися з кримськими татарами, треба приїхати до Києва та зустрітися з Меджлісом, який визнаний в усьому світі та заборонений в окупованому Криму. Сподіваюсь, пані Собчак на стороні цивілізованого світу», – заявив Клімкін.

Нагадаємо, що 18 березня, у четверту річницю офіційної анексії Криму, в Росії призначено чергові вибори президента.

Телеведуча Ксенія Собчак позиціонує себе на них як альтернатива Володимиру Путіну, хоча її президентський рейтинг незначний. Собчак визнає незаконним кримський “референдум” 2014 року, але і проти того, щоб повернути Крим Україні.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *