Ірина Геращенко: “Референдуми Путін нехай у себе організовує”

Україна офіційно звернулася до США з проханням надати інформацію, про можливе обговорення Трампом і Путіним на зустрічі в Гельсінкі ідеї референдуму в окупованих районах Донбасу.

Про це у Фейсбуку написала Ірина Геращенко.

При цьому вона наголосила: “Ми твердо стоїмо на позиції, що РФ має виконувати Мінські угоди. У яких, до речі, немає ніякого референдуму, а є місцеві, регіональні вибори, які мають проходити за українським законодавством, під егідою міжнародних організацій. Після демілітарізаціі регіону, роззброєння бойовиків, а не під дулами автоматів і під наглядом фсбшників і “зелених чєловєчків” з перешитими шевронами”.

“Ніяких референдумів на територіях, де чотири роки мізки громадянам промиває російська пропаганда, залякуючи людей “фашистами і хунтою”; ніяких референдумів, організованих маріонетками Кремля на окупованих Кремлем землях не буде”, – стверджує перший заступник голови ВР.

На думку Ірини Геращенко, зізнання Путіна про те, що це він і його військові організували “референдум” у Криму, українські дипломати мають використати в позовах проти РФ.

“А референдуми Путін нехай вдома організовує, в РФ. Наприклад, щодо підняття пенсійного віку. Цікаво, збере 80 чи 90 відсотків підтримки?” – додає Ірина Геращенко.

 

Like

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *